KONST / Litografier / Färglitografi 10291251
*
nr 1029 1251
Anna Micro Vikstrand
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, Anna Micro Vikstrand (f. 1970), 235/300, sign- 99, motivet: 33x29
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 april 2016
kl 18:32:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 10:07:28
1
400 kr
4/4 18:09:04
2
500 kr
4/4 18:17:43
3
500 kr
4/4 18:17:43
2
500 kr (Budbetjänt)
4/4 18:20:52
4
600 kr
4/4 18:23:10
2
700 kr
4/4 18:27:11
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Läs mer om Anna Micro Vikstrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna micro vikstrand färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
*
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anna Micro Vikstrand
nr 1029 1251
Anna Micro Vikstrand
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, Anna Micro Vikstrand (f. 1970), 235/300, sign- 99, motivet: 33x29
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 april 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/4 10:07:28 | 1 | 400 kr |
| 4/4 18:09:04 | 2 | 500 kr |
| 4/4 18:17:43 | 3 | 500 kr |
| 4/4 18:17:43 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 4/4 18:20:52 | 4 | 600 kr |
| 4/4 18:23:10 | 2 | 700 kr |
| 4/4 18:27:11 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.Läs mer om Anna Micro Vikstrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna micro vikstrand färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54



